INTERNETINIŲ TINKLALAPIŲ KŪRIMAS IR SEO SPRENDIMAI

Internete ne tik būkite, bet tapkite matomi Internete!

Šiuolaikiška internetinė svetainė – tai ne tik įmonės vizitinė kortelė skaitmeninėje erdvėje be ipriemonė deklaruoti savo kompetenciją, tačiau ir įrankis pasiekt ikuo daugiau potencialių klientų bei užimti geresnes matomumo pozicijas internete besireklamuojančių konkurent ųtarpe! Itin svarbu ne tik sukurti patogų, informatyvų, akiai patrauklų tinklalapį, tačiau ir atlikti jo optimizaciją paieškos svetainėse (SEO – en. search engine optimization).

Vykdydami projektus dirbame vadovaudamiesi naujausiomis dizaino bei techninių sprendimų realizavimo tendencijomis. Visuomet įsigiliname į klientų poreikius ir pasiūlome adekvačius paieškos sistemą optimizuojančius sprendimų variantus.

Naujovišku ir SEO skatinančiu dizainu, patogia navigacija, „trijų žingsnių iki tikslo“ principu, moduline struktūra bei kitais techniniais sprendimais kiekvieną puslapį siekiame padaryti patraukliu jo svečiams bei lengvai administruojamu jo valdytojams. Tinklapiuose įterpiama daugybė raktažodžių bei nuorodų, palengvinančių jų pasiekiamumą paieškos sistemose. Nauji SEO papildiniai tokiuose tinklapiuose diegiami daug lengviau, o puslapiai užkraunami gerokai greičiau, nei daugelis šiuo metu veikiančių interneto svetainių.

Šiuo metu per dieną visame pasaulyje aktyvuojama 1,5 milijonų mobiliųjų įrenginių, kurie leidžia jų vartotojams internetu naudotis nuolat. Mūsų kuriamų interneto svetainių dizainas bei navigacija garantuoja pilną informacijos pasiekiamumą naudojant bet kurį išmanųjį prietaisą. Programavimo darbai atliekami taip, kad svetainės vaizdas būtų pritaikytas visų dydžių kompiuterių monitoriams bei mobiliesiems įrenginiams (išmaniesiems telefonams, planšetėms, asmeniniams kompiuteriams ir t.t.).

Tinklalapio šablonus konstruojame moduliniu principu. Taip pat, visuomet užtikrinamas pateikiamos informacijos lankstumas – galimybė keisti informacijos blokų išdėstymo vietą lange, pateikiamų tekstų šriftų tipus, dydžius, spalvas tiek meniu juostose, tiek paprasto teksto eilutėse, tiek lentelėse. Modulinis interneto svetainės realizavimo sprendimas leidžia pasiekti pagrindinio bei vidinių puslapių vientisumą, lankstumą, o taip pat – lengvas jų plėtros galimybes. Svarbus elementas – paprasta aprašomoji navigacija. Tuomet puslapio struktūra tampa nesudėtinga, efektyvi ir lengvai suprantama „Google“ sistemoms bei jo lankytojams. Kuriamose svetainės diegiame ir neįgaliesiems skirtus sprendimus.

Taigi, ne tik atnaujinus vaizdą, bet ir optimizavus tinklalapį Jūsų įmonė ar organizacija galės tapti labiau matoma paieškos sistemose, užimti aukštesnį reitingą, o tuo pačiu – sulaukti didesnio lankytojų skaičiaus bei užtikrinti dominančios informacijos radimą. Vidinių SEO procesų metu atliekami techniniai tinklapio optimizavimo darbai, todėl paieškos sistemos lengviau analizuoja ir suvokia mūsų klientų svetainėje esantį turinį. Tuo tarpu, išskirtinis puslapio dizainas bei patogi navigacija didins įsimintinumą, palengvins dominančios informacijos radimą bei paskatins į Jūsų puslapį lankytoju sgrįžti vėl ir vėl. Sukurtiems tinklalapiams teikiame garantinę priežiūrą bei aptarnavimo ir tolimesnio vystymo paslaugas.

UAB „Agilitus“ siūlo interneto svetainių kūrimo paslaugas ne tik verslui, bet ir savivaldos institucijoms bei valstybinėms įstaigoms. Turime patirties dirbant savivaldos sektoriuje, todėl atnaujinti tinklalapį galime padėti ir Jums!

Susisiekite su mumis išsamesniai konsultacijai telefonu (8~37) 211797 arba el. paštu: info@agilitus.lt