Rinkodaros paslaugos

Norite pasinaudoti turimais pranašumais ir išsiskirti iš konkurentų? Paruošime rinkos tyrimais ir Jūsų turimų vidinių duomenų analize pagrįstą rinkodaros strategiją, kuri atitiktų ilgalaikę įmonės viziją ir numatytų jos vystymo kryptis. Rinkodaros strategijoje išskiriami tiksliniai vartotojų segmentai, reikalingos išryškinti produktų/paslaugų savybės bei sukuriamas verte grįstas pasiūlymas Jūsų klientui.

Pagal strategijoje iškeltus tikslus sudarome taktinius marketingo priemonių įgyvendinimo planus, kuriuose numatoma, kokiais veiksmais užkariauti rinkas ir kokiais būdais konkrečiose rinkose skatinti produktų pardavimus.

Planus galite įgyvendinti patys arba pasitelkti mus, kad pateiktas idėjas paverstume sėkmingai funkcionuojančiomis programomis. Marketingo programose parenkami konkretūs veiksmai iškeltiems strateginiams tikslams pasiekti ir konkurenciniam pranašumui įgyti, apibrėžiami terminai ir numatomas suplanuotų veiksmų įyvendinimui reikalingas biudžetas:

  • asortimento programoje numatomos priemonės, apimančios produktų/paslaugų asortimento suformavimą, garantinio ir pogarantinio aptranavimo politiką, naujo produkto/ paslaugos įvedimo į rinką koncepciją
  • kainodaros programoje teikiamos rekomendacijos optimalių kainų nustatymui, atsižvelgiant į kaštus, vartotoją ir konkurencijos sąlygas, teikiami pasiūlymai nuolaidų sistemai bei prekybinių akcijų organizavimui, mokėjimo ir kreditavimo sąlygoms
  • pardavimų kanalų programoje siūlomi sprendimai įmonės pardavimo kanalų ir pajėgų vystymui, e-komercijos, kt. veiklų organizavimui
  • komunikacijos programoje suplanuojami konkretūs veiksmai, sukuriantys tokį ryšį tarp Jūsų įmonės ir vartotojų, kuris leistų pasiekti iškeltus marketingo tikslus ir apimtų reklamą, ryšius su visuomene, marketingo bei pardavimų skatinimo akcijas, populiarinimą, tiesioginio marketingo priemones ir kt.

Kad sudaryti planai ir programos veiktų nepriekaištingai, mūsų įmonės kvalifikuoti specialistai padės užtikrinti nuoseklų kiekvieno jų žingsnio įgyvendinimą!

Sudominome? Susisiekite su mumis išsamesniai konsultacijai telefonu (8~37) 211797 arba el. paštu: info@agilitus.lt