Lojalumo sistema „Lonus“

Buying-On-Ebay-With-Apple-IpadTurite idėjų, tačiau nėra galimybių realizuoti sugalvotą klientų lojalumo didinimo schemą? Ne bėda! Esame sukūrę įvairias lojalumo programas ir mechanizmus realizuoti leidžiančią klientų lojalumo sistemą „Lonus“.

Mūsų kortelinė lojalumo sistema realizuojama magnetinių/lustinių kortelių pagrindu ir leidžia vykdyti lanksčias lojalumo programas, nukreiptas tiek į visus klientus, tiek ir į konkrečias jų grupes ar atskirus pirkėjus. Tokiu būdu, išlaikomi esami bei pritraukiami nauji klientai, padidinama pardavimo apyvarta bei tikslingai modeliuojami įvairūs lojalumo planai.

Sistema dirba Windows operacinės sistemos aplinkoje, yra integruojama su buhalterinės apskaitos bei kitomis prekybinėmis/komercinėmis programomis. Sistema „Lonus“ leidžia kortelę naudoti universaliai: kaip nuolaidų, kaip debetinę, kaip kreditinę ar kaip akcijinę. Kortelių paskirtis gali būti lanksčiai keičiama (nekeičiant pačių kortelių). Yra galimybė naudoti jau turimas bei pritaikyti kituose tinkluose naudojamas korteles. Lojalumo sistema „Lonus“ leidžia kurti lojalumo planus visiems klientams bendrai, atskiro kliento visoms turimoms kortelėms ar atskirai kiekvienai kortelei, prekių grupėms ar atskirai kiekvienai prekei, prekybos tinklui ar kiekvienam prekybos taškui ir t.t.

Sistemos diegimo projektą pradėsime atlikus Jūsų veiklos specifikos bei lojalumo schemoms keliamų reikalavimų auditą. Esant poreikiui, turime galimybę suprogramuoti sistemos papildinius bei išplėsti jos funkcionalumą.

Susisiekite su mumis išsamesniai konsultacijai telefonu (8~37)211797 arba el. paštu: info@agilitus.lt