Trumposios žinutės (SMS)

Jei savo klientus SMS pranešimais norite pasiekti greitai, patikimai ir tiksliai, mes galime Jums padėti! Teikiameaukštos kokybės SMS žinučių siuntimo paslaugas.

Siūlome nemokamai pritaikomą, paprastą, lengvai valdomą trumpųjų pranešimų (SMS) siuntimo savitarnos platformą, iš kurios Jums patogiu metu SMS žinutes siunčiate patys. Jei pageidaujate, SMS žinučių siuntimą pagal Jūsų pateiktus kontaktų sąrašus vykdome mes. Sistema leidžia žinutes siųsti iš karto arba bet kurią Jūsų pasirinktą dieną bei bet kuriuo pasirinktu paros metu(24/7).

Pagrindinis mūsų sistemos privalumas yra tai, kad ji pasižymi itin aukštu patikimumu – naudojami pagrindinis ir rezervinis SMS siuntimo kanalai (sugedus pirmąjam, žinučių srautas automatiniu būdu perkeliamas į antrąjį).Tokiu būdu, užtikrinamas 100% SMS gavėjų, kurių mobilus telefonas yra ryšio zonoje, pasiekiamumas.

Mūsų sistema yra pilnai automatizuota, tad žinutes Jūs galite siųsti bet kuriuo Jums patogiu paros laiku. Sistemoje automatiškai generuojamos ataskaitos apie kiekvienos žinutės pristatymą/ nepristatymą jos gavėjui.

SMS pranešimai yra siunčiami su Jūsų įmonės ar produkto pavadinimu, o tai leidžia žinutės gavėjui dar kartą priminti apie save. Mūsų sistemoje galima automatiškai generuoti kiekvieno gavėjo vardo kreipinį, įterpti jį į SMS žinutę ir tokiu būdu parodyti savo klientui, kad esate jam dėmesingas. Taip pat, žinutes galite siųsti ir su lietuviškais simboliais. Galime pasiūlyti flash tipo žinutes, kurios pasirodo mobilaus telefono ekrane ir po perskaitymo iš įrenginio yra automatiškai pašalinimos. Tai ypač geras būdas siųsti konfidencialią informaciją.

SMS žinučių siuntimo su mūsų sistema greitis – 310 000 SMS/val. Tokiu būdu, mūsų SMS siuntimo platforma leidžia išsiųsti daugiau kaip 1,000,000 SMS per 1 dieną.

Naudodamiesi mūsų sistema nepageidaujančių gauti SMS pranešimų klientų telefono numerius galite įtraukti į atskirą sąrašą. Tokiu būdu, platformoje vyksta automatinis žinučių gavėjų tikrinimas su nepageidaujančių gauti SMS telefono numerių sąrašu, kuris leidžia išvengti kliento privatumo teisių pažeidimo.

Susisiekite su mumis išsamesniai konsultacijai telefonu (8~37)211797 arba el. paštu: info@agilitus.lt